Getinge Poland Sp. z o.o.

Getinge Group to wiodący na świecie dostawca produktów i systemów zapewniających poprawę jakości i efektywności ekonomicznej w służbie zdrowia i branżach pokrewnych. Celem grupy jest uzyskanie pozycji najbardziej pożądanej firmy medyczno-technicznej na świecie.

Oferta firmy Getinge jest skierowana głównie do podmiotów świadczących usługi opiekuńcze oraz do osób, które je wykonują lub z nich korzystają. Oferta dla szpitali dzieli się na trzy obszary: rozpoznanie, leczenie i opiekę. Umożliwia to firmie Getinge identyfikację problemów klienta na wczesnym etapie, promowanie korzyści klinicznych i ekonomicznych oraz śledzenie i wspieranie procesu podejmowania decyzji przez klienta. Wyjątkowa oferta Getinge odzwierciedla organizację szpitala i łańcuch wartości, a rozwiązania są wprowadzane przed pobytem pacjenta w szpitalu oraz w trakcie i po zakończeniu leczenia szpitalnego.

Prowadzimy działalność pod trzema markami: ArjoHuntleigh, Getinge i Maquet.

Grupa Getinge aktualnie generuje obroty przekraczające 30 miliardów koron szwedzkich i prowadzi sprzedaż na całym świecie za pośrednictwem własnych spółek. Produkcja odbywa się w zakładach w Brazylii, Francji, Kanadzie, Chinach, Niemczech, Polsce, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Grupa zatrudnia łącznie ponad 15 000 pracowników w 40 krajach.

Stany Zjednoczone i Kanada są największym regionem, który generuje 37% obrotów, a zaraz za nim plasuje się Europa Zachodnia z 35% obrotów oraz reszta świata z 28% obrotów ogółem. Aż 84% obrotów to sprzedaż do szpitali, 8% produktów jest sprzedawanych placówkom opieki nad osobami starszymi, a kolejne 8% trafia do sektora nauki i przemysłu.

Adres: 
Osmańska 14
Kod pocztowy: 
02-823
Miasto: 
Warszawa
Telefon: 
228820626
NIP: 
1130018097
Regon: 
011518464
KRS: 
0000076065