Informer Med Sp. z o.o.

Od 1998 roku zaopatrujemy państwowe i prywatne placówki służby zdrowia w kompleksowe rozwiązania do sterylizacji. Dostarczamy nasze produkty do ponad 750 szpitali na terenie Polski oraz do ponad 30 dystrybutorów za granicą. Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce znanych światowych marek produktów do mycia, dezynfekcji i sterylizacji, Oferujemy produkty najwyższej jakości konkurencyjnych cenach.

BEZPIECZEŃSTWO DLA NASZYCH KLIENTÓW 
Stabilna i ugruntowana pozycja na rynku oraz współpracujące z nami znane zagraniczne firmy dają naszym klientom gwarancję dobrej współpracy z naszą firmą 

KOMPLEKSOWA REALIZACJA INWESTYCJI
Dla wielu nowo powstających lub modernizowanych Centralnych Sterylizatorni oferujemy kompleksową obsługę inwestycji.

OSZCZĘDNOŚĆ
Oferujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Uznana na świecie jakość materiałów eksploatacyjnych i urządzeń zapewnia długi okres ich eksploatacji oraz wysoką wydajność przy niskich kosztach eksploatacyjnych.

DOŚWIADCZENIE
W naszej codziennej pracy  wykorzystujemy doświadczenie wyniesione z wieloletniej współpracy z ponad 500 szpitalami w Polsce oraz z  zagranicznymi partnerami.

WIEDZA
Inwestujemy w wiedzę naszych klientów i współpracowników zwiększając świadomość znaczenia sterylizacji w zapobieganiu zakażeniom szpitalnym. Organizujemy szkolenia, zjazdy i warsztaty.

JAKOŚĆ
Przykładamy ogromne znaczenie do jakości produktów, obsługi klientów, serwisu i zarządzania. Potwierdza to wdrażany przez nas certyfikat jakości ISO 9001.

LUDZIE
Nasz zespół pracowników w biurze i na terenie całej Polski tworzą wykształcone, młode i dynamiczne osoby zorientowane na osiąganie celu, zaangażowane we współpracę z klientami.

ROZWÓJ
Dynamiczny rozwój naszej firmy potwierdzają przyznane nam prestiżowe nagrody dla wiarygodnych i najszybciej rozwijających się polskich firm - Gazele Biznesu.

STOWARZYSZENIA
Od wielu lat jesteśmy członkami i wspieramy:
- World Forum for Hospital Sterile Supply
- Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Sterylizacji i Dezynfekcji Medycznej

Adres: 
Winogrady 118
Kod pocztowy: 
61-626
Miasto: 
Poznań
Telefon: 
616643850
NIP: 
7792099241
Regon: 
639721294