Medicavera

Medicavera od marca 2014 roku jest częścią grupy Dahlhausen® skupiającej wiodących dystrybutorów sprzętu medycznego w wielu krajach europejskich. Nasza firma jest wyspecjalizowana w dostawach sprzętu dla anestezjologii i intensywnej terapii. Obok produktów do opieki nad stanami krytycznymi zajmujemy się również produktami do profilaktyki przeciwzakrzepowej.

Dzięki naszej solidności i rzetelności znaleźliśmy uznanie w oczach naszych zagranicznych partnerów, co zaowocowało nadaniem nam statusu autoryzowanego dystrybutora na terenie Polski. Aktualnie reprezentujemy w Polsce takie firmy jak:

Dahlhausen - niemiecki producent i dostawca wysokojakościowych produktów jednorazowych, głównie służących do opieki stanów krytycznych

Medlab - niemiecki producent szerokiej gamy stacjonarnych i przenośnych pulsoksymetrów oraz kapnometrów.

Cincinatti Sub Zero - uznany na całym świecie amerykański producent rozwiązań do zarządzania temperaturą pacjenta. Oferowane przez nas urządzenia tego producenta obejmują: ogrzewacze pacjenta, urządzenia do hypotermii terapeutycznej, urządzenia do lokalizowanej terapii temperaturowej, szeroka gama akcesoriów do wszystkich urządzeń. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń CSZ.

Obok dostaw sprzętu wyżej wymienionych partnerów zajmujemy się również realizacją kompleksowych dostaw sprzętu dla publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia. Szereg realizacji pozwolił nam zbudować dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie dużych, złożonych dostaw.

Pracownicy naszej firmy legitymują się minimum kilkuletnim doświadczeniem w pracy w dużych międzynarodowych koncernach medycznych. Chcielibyśmy, by nasze doświadczenie w zakresie dostaw specjalistycznego sprzętu medyczego mogło okazać się pomocne również Państwu. Na naszej stronie prezentujemy również referencje otrzymane od naszych klientów. Mamy nadzieję, że pozwolą one Państwu właściwie ocenić naszą fachowość i doświadczenie.

Niniejsza strona prezentuje zakres naszej oferty. Nasi przedstawiciele chętnie przedstawią Państwu jej szczegóły. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z nami również dla Państwa była owocna i satysfakcjonująca.

Adres: 
Wawrzyniaka 6W
Kod pocztowy: 
70-392
Miasto: 
Szczecin
Telefon: 
914211496
NIP: 
8522606088
Regon: 
321474130