PKOB WEGNER

PKOB WEGNER  – to firma, która z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych i remontowych. W dorobku mamy kilkaset wykonanych inwestycji na terenie województw wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Nasza oferta obejmuje generalne wykonawstwo budynków: użyteczności publicznej ( w tym wiele medycznych), handlowych, magazynowych, produkcyjnych, biurowych, hal przemysłowych i baz transportowych.

Jako Generalny Wykonawca działamy kompleksowo, począwszy od opracowania projektu budowlanego i wykonawczego do realizacji obiektów pod klucz. Na życzenie Zleceniodawcy wyposażamy inwestycje w niezbędny sprzęt oraz umeblowanie. Mając na względzie zadowolenie inwestorów oraz najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług, od lat współpracujemy z producentami i dostawcami, którzy gwarantują sprawdzone oraz wartościowe materiały i rozwiązania.

Mając na względzie zadowolenie inwestorów oraz dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług, PKOB WEGNER od lat współpracuje z producentami i dostawcami, którzy gwarantują wyłącznie sprawdzone rozwiązania oraz wartościowe materiały, a własny zespół doświadczonych projektantów skutecznie odpowiada na indywidualne potrzeby i wymagania Klientów.

PKOB WEGNER dysponuje własnym parkiem maszynowym, który zapewniając samowystarczalność i niezależność, pozwala na optymalizację czasu realizacji inwestycji. Przedsiębiorstwo PKOB WEGNER oferuje szeroki zakres usług sprzętowych, obejmujący między innymi wynajem specjalistycznego sprzętu budowlanego.

Firma posiada zorganizowany pion ochrony informacji niejawnych zgodny z Ustawą o ochronie informacji niejawnych z 05 sierpnia 2010 r. (D.U. z 2010 r. Nr 182 poz. 1228). W strukturze organizacyjnej firmy funkcjonuje pion z pełnomocnikiem do spraw ochrony informacji niejawnych i kancelarią tajną. Firma posiada poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego II stopnia do klauzuli TAJNE. Kadra zarządzająca posiada także poświadczenie bezpieczeństwa osobowego z dostępem do informacji niejawnych pochodzących z wymiany międzynarodowej organizacji NATO i Unii Europejskiej. Jeśli oczekują Państwo profesjonalnego wykonawstwa popartego wieloletnim doświadczeniem, PKOB WEGNER stanowi odpowiedź na Państwa potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się naszym katalogiem.

Adres: 
Rudki 10
Kod pocztowy: 
62-240
Miasto: 
Trzemeszno
Telefon: 
614681549