Renggli Sp.z o.o

Renggli to szwajcarska firma rodzinna, która została założona w 1927 roku. Jest niekwestionowanym liderem wśród producentów mebli laboratoryjnych w Szwajcarii oraz wiodącą firmą na rynkach europejskich.

Misją firmy Renggli jest stworzenie przestrzeni laboratoryjnej gwarantującej bezpieczną i komfortową pracę na najwyższym poziomie.

W 2013 roku został otwarty w Polsce oddział firmy Renggli. W Białymstoku znajduje się nie tylko dział handlowy z wykwalifikowaną kadrą doradców, projektantów oraz technologów, ale również jedna z najnowocześniejszych fabryk w tej części Europy. Profesjonalny park maszynowy gwarantuje najwyższą jakość oraz solidność wykonania produkowanych przez nas mebli.

Nasze systemy laboratoryjne są doskonale znane na całym świecie. Projektujemy dla instytucji i przedsiębiorstw o najwyższych wymaganiach w zakresie ergonomii, precyzji i jakości.

Oprócz szerokiej gamy standardowych systemów (RL1-RL7), projektujemy i wytwarzamy  złożone systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego naszego klienta.

Nasze największe zalety to:

Kompetencje i fachowe doractwo:

Nasi eksperci laboratoryjni są zawsze gotowi, aby pomóc  we wszystkich aspektach projektowania profesjonalnego laboratorium. Potrafią wykonać projekt mogący sprostać dokładnie wszystkim wymogom dotyczących norm, przepisów prawnych oraz  bezpieczeństwa w laboratorium.

Planowanie i  Inżynieria:

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w celu przeprowadzenia planowania całego projektu. Mogą oni nawet przejąc część prac budowlanych, aby zapewnić, by laboratorium było doskonale dostosowane do indywidalnych wymagań.
    

Kompetencje systemowe:

Oprócz tego, że jesteśmy niezawodnym dostawcą mebli, jesteśmy również w stanie dostarczyć  urządzenia i sprzęt laboratoryjny. Zapewniamy także kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, planowania / inżynierii, produkcji, instalacji i konserwacji / serwisu.

Zapraszamy to korzystania z naszego katalogu oraz do zapoznania się z naszymi realizacjami

 

Adres: 
Handlowa 6A
Kod pocztowy: 
15-399
Miasto: 
Białystok
Telefon: 
857101877
NIP: 
5423234535
Regon: 
200818266
KRS: 
0000485655