Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.

Zakład Techniki Medycznej „TECH-MED” Sp. z o.o. powstał jako samodzielna firma w 1998 roku, po odłączeniu się działu wdrożeniowo-produkcyjnego od Zakładów Techniki Medycznej w Bydgoszczy.

Pierwszy okres działalności to głównie projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych, a także udoskonalanie produkowanych wyrobów na rzecz ZTM Bydgoszcz. Równolegle opracowano i wdrożono do produkcji nowe, wyroby pod własną marką. W 2002 roku ZTM „TECH-MED.” Sp. z o.o. po likwidacji ZTM Bydgoszcz przejął ich produkcję, co znacząco rozszerzyło ofertę firmy.

Obecnie Zakład Techniki Medycznej TECH-MED. Sp. z o.o. to producent szerokiej gamy specjalistycznych urządzeń i sprzętu medycznego do wyposażenia:

– Oddziałów Intensywnej Opieki Medycznej,
– Oddziałów Neonatologicznych,
– Sal i gabinetów szpitalnych,

a także dla innych placówek sektora medycznego.

Oferta obejmuje takie urządzenia jak elektryczno-gazowe systemy zasilające, w tym kasetony i kolumny zasilające, kolumny anestezjologiczne i chirurgiczne wraz z dodatkowym wyposażeniem takim jak system szynowy, zestawy półkowe czy parawany teleskopowe i stojaki do kroplówek. Stanowiska do pielęgnacji noworodków, meble medyczne, stoliki i wózki oddziałowe z wysokiej jakości stali nierdzewnej i kwasoodpornej to obecnie niezbędne wyposażenie oddziałów noworodkowych, gabinetów i sal szpitalnych.

Wysoka jakość i trwałość, estetyka i nowoczesność oferowanych wyrobów, sprawny serwis i życzliwy kontakt z klientami to dewiza i powinność firmy ZTM TECH-MED Sp. z o.o. w Bydgoszczy, o czym świadczy uzyskany certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2001.

Dla wygody klientów, własna oferta produkcyjna została poszerzona o wyroby uznanych producentów krajowych i europejskich w zakresie sprzętu medycznego. Pozwala to na kompleksową propozycję wyposażenia placówek medycznych.

Zakład Techniki Medycznej „TECH-MED” Sp. z o.o. to nie tylko producent wyrobów dla sektora medycznego, ale także dla innych branż. Przykładem tego są podajniki rolkowe do skanerów Rtg, mające zastosowanie na lotniskach, w sądach i w innych obiektach użyteczności publicznej, gdzie wymagana jest kontrola bagażu.

Firma zapewnia pełen serwis usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla wyrobów własnej produkcji, a także dostępność niektórych części zamiennych dla wyrobów byłych Zakładów Techniki Medycznej.

Zakład Techniki Medycznej „TECH-MED” Sp. z o.o. w Bydgoszczy zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą zawartą na stronach WWW i do kontaktu z firmą.

Miasto: 
Bydgoszcz