Zakład Urządzeń Medycznych UNIMED

Zakład Urządzeń Medycznych UNIMED to firma stworzona w całości przy pomocy kapitału polskiego, swoimi korzeniami sięgająca roku 1989.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla sektora medycznego przeznaczonych na potrzeby:

  • Oddziałów Neonatologicznych,
  • Oddziałów Położniczo – Noworodkowych: na salach porodowych, w pokojach typu „rooming – in” matka z dzieckiem oraz w punktach pielęgnacyjnych tradycyjnych sal noworodkowych,
  • Oddziałów IOM,
  • Klinik dziecięcych.

Od początku działalności jesteśmy firmą zajmującą się urządzeniami medycznymi w zakresie produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Trzonem produkcji UNIMED-u są stanowiska do pielęgnacji niemowląt oraz stanowiska do resuscytacji noworodków, a także lampy do fototerapii noworodków. Nasze wyroby łączą w sobie wiedzę i wieloletnie doświadczenie zebrane przez naszą kadrę ze współpracy z placówkami medycznymi. Ponadto cechuje je wysoka jakość, estetyka i trwałość. Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektu, dostaw i montażu produkowanych przez nas urządzeń. Zapewniamy także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dążąc do utrzymania najwyższego standardu, a tym samym gwarancji Państwa satysfakcji, w 2003 roku firma uzyskała międzynarodowy certyfikat jakości na zgodność z normą ISO 13485:2003.

Wszystkie nasze wyroby są certyfikowane na zgodność z Dyrektywami Unii Europejskiej i znakowane znakiem CE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową i do kontaktu z firmą.

Adres: 
Trwanik 26A-28
Kod pocztowy: 
85-376
Miasto: 
Bydgoszcz
Telefon: 
523797377