IX Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci w Bydgoszczy

Już po raz IX odbywa się w Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci.

Poniżej zamieszczamy List Intencyjny Przewodniczących Zjazdu.

"Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na IX Ogólnopolskim Zjeździe Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci w Bydgoszczy.

Mamy nadzieję, że program naukowy Zjazdu przygotowany we współpracy z grupą wybitnych wykładowców, naukowców, praktyków z kraju i zagranicy umożliwi Państwu zapoznanie się z najnowszymi trendami w gastroenterologii, hepatologii i żywieniu dzieci.

Podczas Zjazdu w trakcie sesji plenarnych, warsztatów, będzie okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami nauki, doświadczeniami klinicznymi, z możliwością wymiany poglądów na nurtujące problemy kliniczne.

Dokładamy wszelkich starań, aby IX Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci zapisał się w Państwa pamięci jako udane spotkanie zarówno pod względem merytorycznym jak i towarzyskim, a w wolnej chwili zapraszamy do zwiedzania pięknej Bydgoszczy.

Z wyrazami szacunku."

Prof. dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska
Prof. dr hab. n. med. Piotr Socha

tutaj znajdziecie Państwo wiecej infromacji o Zjeździe: http://ptghizd.pl/polskie-towarzystwo-gastroenterologii-hepatologii-i-zywienia-dzieci/ix-og%C3%B3lnopolski-zjazd-polskiego-

Kalendarium: 
Od czwartek, 16 Czerwiec, 2016 - 14:00 do sobota, 18 Czerwiec, 2016 - 14:30