XVII Kongres Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii

W dniach 22 IX do 24 IX 2016r. w Poznaniu odbędzie się  XVII Kongres Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii pod przewodnictwem. Przewodniczącym Kongresu jest Pan Prof. zw. dr hab. med. Krzysztof Linke. Kongres odbędzie się w Poznań Congress Center, ul. Głogowska 14.

Poniżej zamieszczamy list intencyjny Pana Przewodniczącego:

"Szanowne Panie i Panowie,
Koleżanki i Koledzy,

wielkimi krokami zbliża się czas naszego spotkania- gastroenterologów, hepatologów, proktologów i specjalistów żywienia dzieci i dorosłych. W dniach 22/24 września 2016 roku będę miał przyjemność gościć Państwa w Poznaniu mieście know-how, które w wielu dziedzinach nauki, przemysłu, architektury i przedsiębiorczości stanowi wzór do naśladowania dla reszty Polski. Programem XVII Kongresu Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii chciałbym dostosować się do tego hasła i przedstawić tematy, które będą ciekawe w swoim praktycznym zastosowaniu podczas naszej codziennej pracy, ale również pokażą nam wszystkim nowe metody rozwiązywania najczęstszych i najtrudniejszych problemów pacjentów.

W trakcie całego procesu tworzenia Programu Kongresu przyświecało mi główne hasło Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii „... pogłębiania wiedzy o chorobach układu pokarmowego, integrowanie lekarzy interesujących się tą specjalnością, umożliwianie kontaktu między lekarzami i ułatwienie wymiany między lekarzami i ułatwianie wymiany między nimi twórczych idei i poglądów...”.

Jestem przekonany, iż spotkanie będzie ważnym wydarzeniem dla nauki, zarówno dla osób z wieloletnim doświadczeniem jak dla szkolących się lekarzy. Sesje główne, warsztaty, sesje posterowe pokarmowego. Do zobaczenia w Poznaniu.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Prof. zw. dr hab. med. Krzysztof Linke"

Poniżej podajemy link do storny głównej Towarzystwa:

http://www.ptg-e.org.pl/index.php?a=strona_glowna

Kalendarium: 
czwartek, 22 Wrzesień, 2016 - 10:00