ECR 2017- największy Europejski Kongres Radiologiczny zaczyna się dzisiaj w Wiedniu.

Dzisiaj w Wiedniu rozpoczyna się największy w Europie Kongres Radiologiczny, ECR 2017.

ECR jest europejską ale też światową Mekką radiologów i radioterapeutów oraz firm zaangażowanych w diagnostykę obrazową i wszelkich podmiotów mających związek z tą wielką i szybko rozwijającą się dziedziną medycyny jaką jest radiologia. Kongres potrwa 5 dni w czasie których uczestnicy będą mogli wziąć udział w setkach interesujących wykładów, paneli, warsztatów czy sesji treningowych. Pełen program konferencji do pobrania w postaci pliku PDF znajduje się pod linkiem http://www.myesr.org/media/1382 .

Organizatorzy nie zapomnieli oczywiście o tym, że wielu specjalistów radiologii to użytkownicy i fani nowych technologii i różnych urządzeń mobilnych- dla nich przygotowana została praktyczna aplikacja za pomocą której łatwiej będzie się w pewnością poruszać po terenie Kongresu i zaplanować swój czas tak by wybrać jak najciekawsze elementy z bardzo bogatego programu Kongresu. Link do aplikacji znajduje się na stornie http://www.myesr.org/media/1382    

Uczestnictwo w ECR jest niepisanym obowiązkiem dla każdego poważnego producenta sprzętu radiologicznego i wielu technologii medycznych wykorzystywanych w diagnostyce obrazowej.

Lista wystawców jest bardzo długa i imponująca. Prezentowane są oczywiści stoiska największych graczy na tym rynku, takich, jak: GE Medical Systems, Siemens, Philips, Toshiba Medical, FujiFilm, Agfa, Carestream, Hitachi, Samsung i wielu innych. Pełną listę wystawców ECR2017 znajdziecie Państwo tutaj: http://www.myesr.org/exhibitors/search   

Wystawcy zapowiadają wiele nowości, które będzie można zobaczyć na Ich stoiskach na Kongresie- niektórym z nich niebawem przyjrzymy się niebawem bliżej a tymczasem zapraszamy Państwa do uczestnictwa w ECR2017- do Wiednia jest naprawdę niedaleko.